Daily Archives: Березень 19, 2018

Поетична біографія Ліни Костенко

У Всесвітній день поезії (в рамках декади української мови та літератури) учні 7-Б,В,Е  та 6-Б класів разом із учителем української мови та літератури Ляхімець Надією Миколаївною та вчителем історії Чумак Іриною Василівною читали поетичну біографію найвидатнішої української письменниці сучасності – Ліни Костенко.

1-Г клас відвідав театр

1-Г клас відвідав Театр Юного Глядача. Школярі побачили чудовий спектакль, який вчить поважати і берегти рідних.

Усі діти залишились задоволеними від професійної гри акторів.

“Travelling”

На уроці англійської мови була проведена творча робота з учнями 7-А класу на тему ,,Travelling’’ для розвитку пам`яті, логічного мислення, швидкості діалогічного мовлення, уяви та творчості. У заході брали участь дві команди класу. Одна команда працювала з аудіотехнікою, а інша використовувала підручники.

«Турманія» – бронзові призери

Цими вихідними у Борисполі відбулися обласні змагання серед учнівської молоді з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Учасниками заходу стали 16 команд з регіонів Київщини. 96 юних туристів протягом двох днів змагалися на двох дистанціях: «Смуга перешкод для зв’язок» та «Командна смуга перешкод».
Вітаємо нашу команду на чолі з тренером Олексієм Миколайовичем Карабутом із зайнятим ІІІ місцем.