Daily Archives: Березень 1, 2018

Національний університет цивільного захисту України

Gerb_nuczu

З метою профорієнтації для учнів старших класів сьогодні у заклад завітав представник з Національного університету цивільного захисту України – провідного закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зустріч з представником ІТ Асоціації України

SAM_2069

З метою профорієнтаційної роботи для учнів  9-х класів сьогодні  було проведено зустріч з Бурдіним Олексієм Андрійовичем, інженером з тестування програмного забезпечення, викладачем у mate.academy.

КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «НАШЕ МИРНЕ НЕБО»

thumb-newsDocument-564x376-da64

Вже третій рік поспіль в межах Харківського Фестивалю авіації, який збирає на аеродромі «Коротич» тисячі глядачів, реалізується соціальний проект, що направлений на взаємодію дітей та дорослих, підвищення цікавості до авіації, розширення світогляду і підвищення рівня знань історії рідного краю – конкурс дитячого малюнку «Наше мирне небо».

Міські змагання з шахів

28279905_731646360375104_1904534227647518537_n

Вітаємо ученицю 7-А класу Степанову Поліну із зайнятим І місцем в особистій першості серед дівчат 5-9 класів.

Вітаємо ученицю 4-Б класу  Степанову Катерину із зайнятим ІІ місцем в особистій першості серед дівчат 1-4 класів.

Вітаємо учня 4-Б класу Гулянського Олександра із зайнятим ІІІ місцем в особистій першості серед юнаків 1-4 класів.

Вітаємо!

Вітаємо!!!

Маскувальна сітка для допомоги українським захисникам на Сході України

DSCN4571

Вже не вперше учні нашого НВК долучаються до різного роду допомоги нашим солдатам.
Протягом кількох тижнів школярі плели зимові маскувальні сітки для воїнів АТО. Всього підготували три сітки. Їх вже передали волонтеру Богдану Яворському.
Саме так ми можемо допомогти захистити наших бійців.