Daily Archives: Березень 12, 2018

Вітаємо!

Виставка у шкільній бібліотеці

Щоб зацікавити школярів з вивчення точних наук, бібліотекою оформлено виставку фотоматеріалів  відомих вчених-математиків та вчених-фізиків. Викладено цікаву літературу для знайомства з вивчення предметів.                                                                                                                                        Завідувач бібліотекою Мельникович Л.В.

Святковий концерт-привітання «Зі святом березневим ми вітаємо всіх Вас»

7 березня у нашому НВК найкращими, найтеплішими, сонячними словами вітали усіх жінок з першим святом весни – Днем жінок. Адже саме в день 8 Березня людство вшановує жінку, жінку-берегиню життя на землі.
Учнівське самоврядування підготувало для вчителів оригінальне привітання: випуск жіночого журналу, а шоу-програма «Крок до зірок» стала головною сенсацією святкового випуску.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 5—Г класу Бучанського НВК «СЗОШ І—ІІІ ст.- ЗОШ І—ІІІ ст.» №4, яка брала участь у ХХ Міжнародному конкурсі—фестивалі «Понтійська арена» та отримала диплом І премії у номінації «Естрадне мистецтво»
Ми пишаємося тобою, Алінко!

Декада української мови та літератури

У школі проходить Декада української мови та літератури.

Рідна мова дорога людині,

Як саме життя.