Daily Archives: Квітень 26, 2019

Біль Чорнобиля з роками не згасає!

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.
Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, 26 квітня, саме в день техногенної катастрофи, в нашому НВК  відбувся урок пам’яті «Чорна весна -1986».

Чорнобиль… Біль і пам’ять вічні

Вже  тридцять три роки минуло від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенна катастрофа, спричинена вибухом на Чорнобильській АЕС.
26 квітня 1986 року була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і про невелике місто,Чорнобиль, дізнається весь світ.

Навчальна евакуація

У рамках тижня знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, на випадок будь-якої надзвичайної ситуації сьогодні в нашому НВК  відбулася  навчальна евакуація.
Три тривожні дзвінки сповістили працівників закладу та учнів про виникнення надзвичайної ситуації і про початок екстреної евакуації зі школи.

Пам`ятаємо…

Сьогодні, в день 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, учні 7-Г класу на чолі з вчителем історії  Чумак І.І. взяли участь у мітингу-реквіємі у парку Чорнобиля.
Присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам на Чорнобильській АЕС.

Всеукраїнська акція “День зустрічі птахів”

Вихованці шкільного лісництва “Зелена хвиля” взяли участь у Всеукраїнській акції “День зустрічі птахів”. Сподіваємося на гарні результати.

Біологічна вікторина

Тиждень біології та хімії для учнів 8-х класів закінчився біологічною вікториною, під час якої учні закріпили свої знання про людський організм, виконуючи цікаві завдання та удосконалюючи вміння працювати в групах.

Декада біології, хімії, екології

В рамках декади з учнями 7-х класів був проведений пізнавальний урок “Чому мігрують тварини?” та “Як спілкуються тварини?”. Учні підготували плакати, кросворди, тести та цікаву інформацію про тварин. Захоплююче ділились позитивними емоціями, розказуючи про своїх домашніх улюбленців.