Daily Archives: Травень 16, 2019

Барви свята об’єднали всіх!

16 травня учні 5-В класу разом з класним керівником Кот Н.М. були присутні на урочистому заході біля пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди святкування двох важливих свят – Дня вишиванки та Дня Європи.
Яскраві промені сонця зігрівали кожного присутнього на святі.

VI Регіональна конференція Модель ООН 2019

20190511_160207

Вперше учні нашої школи з 8-А класу, Васьков Діма, Бондаренко Катя, Лук’яненко Інна та Старченко Аліна взяли участь в  VI регіональній конференції Модель ООН 2019 , що проходила на базі Київського ліцею бізнесу. Учасники конференції обговорювали основну тему: “Суверенітет. Партнерство. Розвиток”.

Ключ до успіху – 2019

Одні навчаються у школі непомітно,
А інші – залишають добрий слід, –
Сьогодні ми їх вшануєм неодмінно.
Бо кожен з них – це надзвичайний індивід.
Майбутні вчені і поети,
Сміливо у життя ідіть!
Пишіть вірші, робіть ракети.
До мрії справжньої летіть!

А над світом українська вишивка цвіте!

До всесвітнього Дня вишиванки учні 5-В класу підготували усний журнал “А над світом українська вишивка цвіте”, де розповіли про традиційний одяг українців. у
Українську вишиванку часто називають молитвою народу. Вона є справжнім оберегом свого власника, наповнюється його світлом, красою, здоров’ям і любов’ю. Кожен вишитий елемент має своє магічне значення. Вишиванка – це не лише одяг, а й певне таїнство, яке вершить долю людини

Сьогодні – День вишиванки

Сьогодні, 16 травня 2019 року, День української вишиванки. Красиві, ошатні, привабливі прийшли цього дня і учні, і вчителі. Класні кімнати розцвіли весняним різнобарвним букетом діточок у вишиванках – і від цієї краси стало тепло і приємно на душі.
Вітаємо всіх зі святом!