Daily Archives: Травень 31, 2019

Ура! Канікули!

Учні 1-А класу сьогодні посадили горобину біля школи і провели квест “Ура! Канікули!!”

Учні 5-А класу 31 травня відвідали Державний музей Авіації

Під час екскурсії учні із захопленням слухали розповідь про різні види літаків та вертольотів. Діти піднімались на борт літаків, оглядали кабіни пілотів. Екскурсія була цікавою.

Свято Останнього дзвоника в нашому закладі

Цього року свято Останнього дзвоника для кожного класу було унікальним. Змагання, квести, вікторини – саме так запам’ятають учні цьогорічний Останній дзвоник.

Екскурсія на бананову ферму

В останній день травня учні 3-Е класу разом з класним керівником Лосіхіною К.П. вiдвiдали Бананову ферму. Дiти були задоволенi вiд побаченого.

Позитивний підсумок навчального року!

31.05.2019 року відбулася педагогічна рада, яка в цей святковий день розпочалася з привітання директора нашого закладу, Літкевич Алли Миколаївни, профспілковим комітетом та колективом з нагоди свята та отримання Грамоти Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

На порядку денному були такі питання: 1. Підведення підсумків якості знань за 2018/2019 н.р. 2. Переведення учнів 1-8-х, 10-х класів та народження Похвальними листами.3. Допуск до ДПА учнів 9-х класів.

Освітянські обрії – 2019

Вітаємо наших педагогів та учнів за високі досягнення у ІІІ і ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, спортивні досягнення.
Дякуємо батькам за співпрацю та допомогу.
Вітаємо!Пишаємось!Радіємо!