Daily Archives: Травень 24, 2019

Незвичайне свято

У 1-Д класі 24.05.2019 року було проведене свято Букварика у формі квесту. Перед учнями стояло завдання пройти певні станціі (с. Смачна, с. Знання, с. Комп’ютерна) і визволити Букварика. Діти виконували різноманітні логічні, творчі завдання. Під час квесту першокласники застосували свої знання набуті у 1-му класі.

Цікаве і захоплююче свято Букварика!

Цікаво і захоплююче пройшло свято Букварика у 1-Ж класі. Діти, щоб визволити Букваря від злого чарівника, пройшли чотири етапи випробувань, продемонструвавши свої знання з правил поведінки, математики, логіки, мови. Коли Букварик був визволений, першокласники подякували йому за те, що навчив їх читати, розказували вірші, співали веселі пісні, танцювали запальні танці.
У кінці свята всі одержали солодкі подарунки і залишилися дуууже задоволені.

“Прощавай наш перший клас”

Сьогодні, 24 травня у 1-А класі відбулося урок-свято “Прощавай  наш  перший клас”. Діти  показували батькам  фрагменти уроків Нової української школи, читали вірші, співали пісні, танцювали. А щасливі батьки  раділи за своїх дітей і дуже пишалися ними. Урок-свято усім сподобалось.

Старання винагороджуються!

Сьогодні ми провели останню в цьому навчальному році лінійку. Це була не просто лінійка, а зустріч учнів НВК, присвячена нагородженню тих, хто створював позитивний імідж нашого закладу.
Директор, Алла Миколаївна, висловила свою неймовірну подяку талановитим та завзятим учням, які представляли нашу школу у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл“ (“Джура”), у VI регіональній конференції Модель ООН 2019 , в обласному зльоті шкільних лісництв. Усі вони отримали подарунки та подяки, а доповнили гарні враження наші джури своїм маршем, яких супроводжували бурхливими оваціями всі учасники лінійки, бо рій “Січові стрільці“” є гордістю нашого закладу.