Daily Archives: Травень 8, 2019

Ніколи знову!

Сплять солдати в степах
Під волошковим небом Європи,
А розквітлому щастю немає ні меж, ні кінця.
Біля Волги й Дніпра заросли чебрецями окопи,
Тільки в шрамах солдатських печаляться наші серця.

Поїздка до лісового заказника

Сьогодні вихованці шкільного лісництва “Зелена хвиля” відвідали лісовий заказник ”Жуків хутір “, який належить Ірпінському лісництву.
У ході екскурсії ознайомилися з флорою нашого краю. Проводилися пошуки рідкісних і зникаючих видів рослин. Також відвідали “шишкосушарку”, де помічник лісничого Кушнерик Л.В. розповіла, як заготовляють і зберігають насіння сосни звичайної.

Акція «Червона маківка пам’яті»

Сьогодні  Україна вшановує пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни, усіх, хто витримав нелюдську ношу війни.
Учні та вчителі, одягнені у вишиванки з символами рани від кулі та крові мільйонів жертв на війні – маками долучилися до акції «Червона маківка пам’яті».

День пам’яті та примирення

8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення. У цей день важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни.

8 травня – День пам`яті та примирення

День пам`яті та примирення – пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини.
Метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Низький уклін Вам, ветерани!

Низький уклін Вам, ветерани! Напередодні святкування 74-ї річниці Перемоги над нацизмом учні 4-Д класу разом з класним керівником Зубахою А.П. привітали Виставкіна Віталія Федоровича зі святом. Напевно, тільки та людина, яка бачила війну дитиною, яка пережила війну дитиною може розповісти сучасним дітям про те, що таке війна з її жахами, страхом, загибеллю людей, які стали близькими.

День пам’яті та примирення

Щорічно 8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення. Ось і учні 10-А разом із класним керівником Ситник Г.М. вирушили до історичного музею Другої світової війни.
Під час екскурсії учні дізналися всю історію війни: від окупації Польщі і до акту про капітуляцію Німеччини. Також мали змогу відвідати зал Слави, у якому були манікени воїнів АТО та волонтерів. Після екскурсії по залах музею, учні відвідали виставку літаків та танків, які використовували під час Другої світової війни.
Вишняк Анастасія, учениця 10-А класу