Daily Archives: Листопад 29, 2019

Містерів багато.
І веселі, і кмітливі,
І шляхетні, й мужні.
Та візьміть ще й на замітку,
Наші хлопці – дружні.

“Гравці”

28 жовтня ми відвідали виставу видатного українського письменника М. Гоголя “Гравці”. Нам дуже сподобалося. Вона надихає на роздуми та підтверджує приказку – брехня любить брехунів. Впевнена, багато хто з нас захотів прочитати цей твір. Надзвичайно сподобалась акторська гра, також приємною несподіванкою була можливість сфотографуватися з одним із акторів. Чекаємо з нетерпінням наступної поїздки у ТЮГ!

Зустріч із представниками поліції та соціальної служби. Краще попередити, ніж долати наслідки…

Сьогодні є важливим співпраця школи з працівниками правоохоронних органів та соціальної служби у справах дітей і молоді міста. Організація зустрічей у рамках акції «16 днів без насилля» є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому. Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно діяти в конфліктних ситуаціях, як приймати зважені рішення, допомогти оволодіти навичками самозбереження.