Daily Archives: Жовтень 4, 2021

Зустріч учнів з інспектором поліції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей вміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Сьогодні офіцер поліції Гончарук А.В. провела просвітньо-профілактичну  зустріч з учнями 4-х класів з метою профілактики протиправної поведінки, розповіла про відповідальність неповнолітніх згідно законодавства України, обговорила з дітьми правила поведінки у школі, наслідки пропусків занять та ввічливе відношення до вчителів та оточуючих.

«Відповідальність за скоєння правопорушень настає після досягнення особою 14-річного віку. Проте, не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника»,  – наголосила інспектор поліції.

По завершенню зустрічі Гончарук А.В. звернула увагу дітей на недопущення фальшивих викликів поліції та швидкої, оскільки за кожен такий випадок можна понести відповідальність.

По завершенню заходу діти  задавали питання на зацікавлені їх теми.

Зустріч учнів з інспектором поліції