Daily Archives: Жовтень 26, 2021

Чарівний світ мистецтва

Чи можна вивчити літературу лише на уроках? Звичайно ж, можна! Але значно цікавіше не лише прочитати твір, а й побачити його сценічну версію в хорошому театрі та ще й з друзями.
Гарною традицією є перегляд вистав для учнів та вчителя української мови та літератури Рудницької Олени Анатоліївни, тому впродовж лише 2 місяців учні 11-А вже подивилися 2 вистави в Театрі юного глядача на Липках: ” Лісову пісню” Лесі Українки та “Місто” за романом В. Підмогильного, а 10-Г та 10-А насолоджувалися чудовою грою акторів театру імені І. Франка на виставі “Кайдашева сім’я ” за повістю І. Нечуя-Левицького.
Вистави надзвичайно різні, але всі дуже сподобалися дітям, дозволили ще раз згадати твори та порівняти власні образи, які виникли при прочитанні творів, із тими, які створили актори.
Театр – це дивовижні емоції та враження, тому запрошуємо всіх долучитися до чарівного світу мистецтва!

Чарівний світ мистецтва

Осінні канікули – найвдаліший час для методичних заходів!

Протягом усіх осінніх канікул педагоги НВК № 4 активно працювали над самовдосконаленням та обмінювалися педагогічними надбаннями, відвідували професійні спільноти відповідно до плану методичної роботи на жовтень Бучанської МТГ, познайомились з електронним щоденником та журналом порталу “Нові знання” і почали його впровадження в свою роботу.

Академічна доброчесність

20 жовтня відбулася педагогічна рада, присвячена актуальній темі сьогодення – академічній доброчесності. Академічна доброчесність починається із доброчесної поведінки кожного: учнів, батьків, вчителя, директора, працівників органів управління освітою.
Педагоги розглянули проєкт Положення про академічну доброчесність, познайомилися із фундаментальними цінностями, переглянули види порушення академічної доброчесності. Віднайшли всі принципи доброчесності у кросворді “Пошук слів” Виконали тестові завдання, у якому було представлено приклади основних проявів академічної недоброчесності в освітньому середовищі., педагоги перевірили свої знання на правильне визначення порушень. Новикова Н.В. ознайомила усіх присутніх з академічним плагіатом, та способами його визначення.
Підсумком педради було схвалення Положення про академічну доброчесність. Але найважливіше те, що про академічну доброчесність важливо не просто говорити, а й учитися жити доброчесно на практиці та виховувати в собі сміливість відстоювати своє право на справедливе доброчесне освітнє середовище.