Daily Archives: Жовтень 11, 2021

Я бережу свою природу, бо в мене, земле, ти одна

У рамках проведення місячника шкільних бібліотек у бібліотеці нашого НВК був організований бібліотечний урок за творами В.О.Сухомлинського «Я бережу твою природу, бо в мене, земле, ти одна».

До шкільної бібліотеки завітали учні 4-А класу  разом з класним керівником Запорожець Г.В. Діти мали змогу переглянути відеопрезентацію про життя і творчість видатного педагога, письменника. Також учні заздалегідь підготували оповідання, які переказували та давали оцінку вчинкам героїв творів В.Сухомлинського. Обговорювали, як бути чуйними, добрими, дбати про своїх рідних, любити свій рідний край  та бережно ставитися до природи.

Усі без винятку залишилися задоволені та вражені, увібрали у себе мудрість великого поета, вчителя та просто прекрасного українця – В.О.Сухомлинського.

Учні добре засвоїли, що тепло і доброту своїх гарячих сердець потрібно віддавати іншим людям.

Я бережу твою природу, бо в мене, земле, ти одна