Daily Archives: Жовтень 22, 2021

Методичний калейдоскоп

22 жовтня 2021 року для вчителів Бучанського НВК “СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІст.”№4 відбувся методичний калейдоскоп. Учителі початкових класів презентували свої напрацювання.
Майя Васьків провела фрагмент уроку читання з теми “Як виникли Карпати” та продемонструвала відеопрезентації, створені власноруч.
Олена Волоконська та Галина Запорожець також поділилися своїми “родзинками”.
Олена Анатоліївна представила свої цікавинки – ігрові елементи, які використовує на уроках математики.
Галина Василівна провела майстер-клас з використання цеглинок Lego та поп-іт на уроках. Також з великим задоволенням вчителі переглянули рукописні роздаткові матеріали, створені багато років тому, які і досі цікаво і доцільно використовувати у роботі з дітьми.

Учителі англійської мови теж ділилися своїми напрацюваннями. Ігри, цікаві історії та казки відіграють величезну роль і є ключовим елементом у вивченні англійської мови для молодших школярів. Вони вже стали багатим ресурсом для забезпечення природнього, заохочувального змісту вивчення англійської мови. Приймаючи участь, діти розвивають лінгвістичні, психологічні, когнітивні, соціальні та культурні навички.

Вихователі ГПД в рамках калейдоскопу розглянули  “Режимні моменти в групі продовженого дня “. Під час засідання обговорили форми та методи проведення спортивних годин, прогулянок. Вихователі поділились власним досвідом роботи