Daily Archives: Жовтень 28, 2021

Школа лідера

У цьому навчальному році у нашому закладі започатковано проект “Школа лідера” – віра у себе.
Согодні відбулась перша зустріч “Формуємо лідерську зміну” з лідерами класів та всіма бажаючими. Голова учнівського самоврядування “Сузір’я майбутнього” Клименко Уляна
ознайомила присутніх з проектом, розповіла про лідерські якості та практичний досвід, запропонувала пройти тест на визначення лідера в команді. Адже навесні Уляна перемогла з цим проектом у конкурсі учнівського самоврядування.
«Школа лідера» – це чудова можливість розватись у стінах рідної школи!

Школа лідера

Уроки безпеки

Безпека життєдіяльності – це створення умов безпечного існування і діяльності людини у взаємозв’язку з навколишнім середовищем.
Кожна людина щодня перебуває в багатьох місцях: надворі, у транспорті, у приміщенні. Усі ці місця безпечні, проте за певних обставин там можна наразитися на небезпеку.
З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я вчителем основ здоров’я Жуковським Б.М. проведені уроки безпеки. На уроках з учнями 5-6-х класів розглянули найтиповіші ситуації та основні правила запобігання безпеки.
Щоб зберегти власне здоров’я і здоров’я інших, слід набувати вмінь і навичок безпечної поведінки щодня.

Уроки безпеки

Дбаємо про свою безпеку

До тижня знань з основ безпеки життєдіяльності долучилися учні 7-х класів зі своїм вчителем-предметником Аністратенко Оленою Іванівною.
Семикласники показали високий рівень знань щодо збереження і безпеки свого здоров’я та життя.
Сподіваємось, що набуті знання допоможуть дітям у складній життєвій ситуації.