Daily Archives: Жовтень 6, 2021

Бібліотека відкриває нам вікно в безмежний світ

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей.

Саме з цією метою, 6 жовтня, до шкільної бібліотеки завітали гості, учні групи продовженого дня, разом з вихователем Опеньок Світланою Миколаївною.

Діти поринули в захоплюючий світ дитячої літератури, познайомилися із чудовими, яскравими персонажами казок. Особливе захоплення у першокласників  викликали книги про морських жителів, світ динозаврів.

Учні зразу захотіли вибрати собі книжечки та пішли додому з книжками в руках та усмішкою на обличчі.

Дуже хочеться у дітей викликати бажання стати активними читачами й помічниками бібліотекаря. Тому чекаємо всіх бажаючих завітати до шкільної бібліотеки.

Бібліотека відкриває нам вікно в безмежний світ