Daily Archives: Травень 6, 2023

Реєстрацію на НМТ завершено, але…

Завершено реєстрацію на національний мультипредметний тест, але не завершується підготовка здобувачів освіти до нього. А чим ближче старт основної сесії, тим більше зростає напруга.
Щоб не зіпсувати налагоджений план повторення вивченого з української мови, математики та предмету на вибір зайвими переживаннями і невпевненістю в собі, ми вирішили підтримати учнів і на уроках інформатики. У 11А класі при вивченні модуля вебдизайн та під час створення сайтів автоматизованими засобами управління учні отримали завдання: для наповнення наступної сторінки свого сайту підібрати практичні поради по підготовці до НМТ, корисні для себе та однокласників. Майбутні випускники творчо підійшли до завдання і розмістили на своїх сторінках дійсно слушні поради, доцільну інформацію, підбадьорюючі побажання.
Тож урок-захист авторських проектів пройшов цікаво та корисно.