Daily Archives: Травень 16, 2023

Чарівні слова відкривають серця

Ввічливість, порядність, людяність, доброта – риси, які не втрачають своєї привабливості протягом усієї історії людства. І, не дивлячись на успіхи прогресу та переваги новітніх технологій, бути порядною людиною – завжди на часі. Тож, і працівники бібліотеки нашого ліцею вирішили йти в ногу з часом і провели бібліотечний урок “Чарівні слова відкривають серця”. До бібліотеки завітали учні 4-В класу разом з класним керівником, Клокун Л.М. Школярі повторили правила Країни Ввічливості, згадали усім відомі чарівні слова, переглянули відеопрезентацію про ввічливі, добрі, приємні слова. Також кожен учень мав стікер у вигляді серця, де висловив своє побажання та прикріпив сердечко до сонця, як промінець. І звичайно ж почитали та обговорили чимало літературних творів, які розповідають та спонукають думати про правила ввічливості, поведінки вдома та на вулиці, в колі друзів та на природі. Серед прочитаного були твори В.Сухомлинського, В. Левановського та інших літераторів. На закінчення бібліотечного уроку учні намалювали малюнки, на яких зобразили свої бажання та мрії. Отже, бути ввічливим – завжди модно!