Daily Archives: Травень 8, 2023

Червона маківка пам’яті

8 травня в Україні відповідно до Указу Президента від 24.03.2015 року відзначається День пам‘яті та примирення.
Сьогодні учні та вчителі нашого ліцею доєдналися до акції «Червона маківка пам‘яті».
Україна вшановує пам‘ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.
Зараз Україна продовжує воювати з агресором.
Схиляємося перед Героями! Шануємо тих, хто відстоює нашу незалежність сьогодні!

Міська конференція учнівської молоді

08 травня 2023 року джури старшої вікової категорії рою «Січові стрільці» взяли участь у міській конференції учнівської молоді #місто Герой під гаслом «Герой мого міста, селища».
Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні громадян та захисників України.
Наші джури презентували розповідь про Героя України, кіборга – Максима Ридзанича, який загинув, рятуючи своїх побратимів 20.03.2015 року.
Слава Україні! Героям Слава!

#МістоГерой

Історичний турнір

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
З метою поглиблення історичних подій та вшанування пам’яті проведено історичний турнір серед учнів 5-А, 5-Д та 5-Е класів. Діти під керівництвом учителя історії Доценка Максима вміло наводили приклади, апелювали історичними фактами та намагались провести паралелі з сучасністю.
Під час турніру було обговорено ряд питань:
1. Чорнобильська катастрофа: людський фактор чи радянська пропаганда?
2. Україна в Другій світовій війні: погляд крізь призму сьогодення.
3. Яким був внесок України у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини?
Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Війна супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. Ми пам’ятатимемо тих, хто завжди стоїть на варті захисту нашої Батьківщини. Та не забуваємо: «Той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає!».

Вихідні, проведені разом

Учні 6-Є класу разом із класним керівником Роєнко А.Є. на вихідних відвідали кінотеатр. Учитель вирішила поєднати приємне з корисним: і учнів зацікавити до вивчення творів із зарубіжної літератури, провести більше часу з дітьми в неформальній обстановці.
Учні переглянули американський художній в жанрі фентезі 3D фільм “Вартові галактики 3”.
Вартові Галактики розташували свою штаб-квартиру на відбудованій Ніденії, де одного вечора на них нападає Адам Ворлок, найсильніша істота, яку створила Аїша. Під час цієї атаки Ракета отримав серйозне поранення, і Вартові не можуть вилікувати його через вимикач, вбудований у його груди. Вони вирішують відправитися в штаб-квартиру «Оргкорп», в надії знайти код, який допоможе врятувати Ракету.
Діти отримали неймовірні враження від перегляду фільму, наочно ознайомились з жанром фентезі та отримали декілька життєвих уроків від головних героїв.

Відпочиваємо разом

Учні 5-В класу провели незабутній вихідний у Добропарку. Краса природи, свіже повітря, активні ігри – це все відпочинок, який сприяє єдності класного колективу та надихає на плідний навчальний тиждень. Вперед до нових звершень з новими силами!

День пам’яті та примирення

Сьогодні в Україні День пам’яті та примирення. Разом з учнями 5-Є, 7-А, 7-Г, 7-Е, 8-Г, 8-Д класів на уроках історії згадали тогочасні події війни і вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув.
Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з’явиться нова святкова дата – День Перемоги над росією. А сьогодні згадуємо про закінчення Другої світової війни.
Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам’ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом.