Daily Archives: Травень 19, 2023

Пишаємось!

Сьогодні, 19 травня, відбулося урочисте закриття І-го етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) серед закладів освіти Бучанської територіальної громади. Юні джури нашого закладу отримали нагороди за участь у конкурсах і змаганнях.
Гра “Сокіл”(“Джура”) формує у підростаючого покоління не тільки сміливість, духовність, характер. Також вона формує лідерів, які поведуть у майбутньому нашу державу до світлого і мирного життя.

Звіт роботи рою “Січові стрільці” за 2022/2023 навчальний рік

Разом до ПЕРЕМОГИ!

З 01 по 15 травня 2023 року у рамках проекту «Разом до ПЕРЕМОГИ» учні 3-4-х класів разом з класними керівниками та батьками виготовляли тематичні стінгазети, а сьогодні доєдналися до патріотичного флешмобу, який символізує нескореність народу України.
Ми з України! До перемоги наші дороги!

Безпека руху – запорука життя!

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці нашого закладу розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Безпека руху – запорука життя!».

Метою виставки є формування позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я дітей.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни.  А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Завітайте до нашої книгозбірні та ознайомтеся з літературою, яка представлена на виставці.

Правила дорожнього руху – твої правила!

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров‘я, навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах у нашому ліцеї з 15 по 19 травня 2023 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
Під час проведених заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки, навчилися застосовувати їх в певних життєвих ситуаціях.

Мій друг – дорожній рух

Життя – це найдорожчий скарб. Майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашому закладі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.