Daily Archives: Травень 12, 2023

Відбірковий етап гри «Сокіл» («Джура»)

12 травня 2023 року джури старшої вікової категорії рою «Січові стрільці» взяли участь у відбірковому етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді Бучанської громади.
Учасники мали можливість пройти етапи згідно програми змагань: інтелектуальна гра-вікторина «Відун», надання першої долікарської допомоги «Рятівник», топографія, туристська смуга перешкод, стрільба з пневматичної зброї, розбирання та складання
військової зброї, встановлення намету.
Чекаємо офіційних результатів.
#Джура2023БучанськаМТГ #dzhura_2023

Майстер-клас “Подарунок для матусі”

Є в світі одне слово, перед яким усі народи схиляють низько голови. Це слово – Мати! Коротке слово, але які глибини скарбів містить воно в собі! Ціле її життя з серця б’є великим невичерпним джерелом безкорислива любов до своїх дітей. Ціле її життя – це терпіння, безмежна самопожертва. Слова подяки, квіти та дарунки дарують українці своїм матерям у другу неділю травня, у світле, гарне та найбільш зворушливе свято – День матері. Що може бути ціннішим для матусі, як щирі дитячі обійми та ще щось невеличке, красиве, зроблене власними рученятами. З нагоди чудового свята – Дня матері, у бібліотеці нашого ліцею відбувся майстер-клас з виготовлення листівок. Під опікою бібліотекарів маленькі читайлики натхненно працювали над своїми композиціями, аж поки на білому папері не “розквітли” найкращі квіти для найулюбленіших матусь. Бібліотекарі запропонували дітям подарувати листівочки мамам, адже найкращий подарунок той, який зроблений своїми руками від щирого серця та з добрими намірами.

День кульбабки

Сьогодні учні ГПД 1-Б та 1-Г класів здійснили цікаву подорож до міста “Кульбабкіно”.
На шляху до міста робили зупинки. станція «Історична», де школярі
дізналися історію квітки (в розповідях, легендах, казках).
На станції «Аптечна» діти довідалися про лікарські властивості рослини.
А на зупинці «Творча майстерня» юні туристи малювали цю першу весняну квітку.