Daily Archives: Травень 25, 2023

Ключ до успіху

Сьогодні у нашому закладі проведено свято інтелекту та таланту – «Ключ до успіху».
На заході вітали кращих учнів та вчителів, які гідно представили наш ліцей на міських, обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах і конкурсах. А також батьків, які виховали героїв свята та дбають, щоб вони були здоровими, щасливими та розумними.
Учні-переможці ІІ (регіонального) етапу отримали грамоти та солодощі, переможці ІІІ (обласного) етапу – грамоти та грошові винагороди. Привітали також вчителів та батьків наших переможців.
Символ «Ключ до успіху» (Учень -2023) у цьому навчальному році отримав Рамазанов Сабрі, учень 9-В класу та учитель біології Демченкова М.А. (Учитель -2023).
Також на святі були відзначені кращі класи 2022/2023 н.р. : 3-Д, 8-Г, 10-Д, які отримали перехідний символ та грошову винагороду.
Щиро бажаємо учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був світлим.

Перше засідання-семінар

25 травня 2023 року на базі нашого ліцею відбулося перше засідання-семінар освітян нескорених міст України, в якому взяли участь Бучанський ліцей №4, Ірпінський ліцей №2 та Маріупольський ліцей міста Києва, який зараз розташований в Пущі-Водиці.
Перед засіданням проведено урочисте покладання квітів до знаку пам‘яті жертвам рашистської окупації.
На зустрічі-семінарі присутні розглянули питання на тему: «Повномасштабне вторгнення і його наслідки: виклики і завдання перед освітянами». У кінці семінару підписано меморандум про співпрацю.