Daily Archives: Лютий 2, 2024

День відкритих дверей у КНУКіМ

2 лютого в рамках Дня відкритих дверей учні 11-х класів нашого ліцею завітали до зіркового вишу, Київського національного університету культури і мистецтв аби дізнатись про умови вступу та переваги навчання у престижному закладі вищої освіти і, звісно ж, почути мотиваційні меседжі та поради від Михайла Поплавського. Розпочалось знайомство учнів з університетом із ароматної ранкової кави. Отримавши заряд бадьорості, діти вирушили на цікаву екскурсію вишем. Кожен факультет гостинно зустрічав візитерів та детально інформував щодо різноманітних творчих і бізнес-спеціальностей та змістовного навчального процесу і професійної реалізації.

Незвичайна подорож

Чи любите ви подорожувати? Переконані, що так! Ось і учні 5-А класу разом із класним керівником Оленою Рудницькою відвідали Планетарій у Києві. Чудова екскурсія познайомила дітей з експонатами, які відтворили літальні апарати, розкрила таємниці космічних досліджень. А потім розпочалася подорож, про яку можна лише мріяти! Подорож Сонячною системою. Діти були в захваті, адже ніби переносилися на різні планети, побачили багато нового й цікавого з того, про що вчили на уроках навколишнього світу. А потім із захватом розповідали про все батькам.