Daily Archives: Лютий 22, 2024

Подумай про довкілля

Сьогодні як в побуті, так і в промисловій сфері люди просто не можуть обійтись від різноманітних електронних виробів. Це в свою чергу обумовлює примноження кількості спрацьованих акумуляторів та батарейок.
З метою виховання у дітей екологічної свідомості у нашому закладі протягом місяця проходила акція «Подумай про довкілля». Учні активно долучились до акції та принесли багато використаних батарейок.
Сьогодні батарейки здали для утилізації. Дякуємо усім за участь!
Дбаємо про екологію разом!

Бібліочаювання “Напій, що об’єднує…”

У зимову пору року немає нічого кращого, як зігрітися чашкою ароматного гарячого чаю. У цей час особливо хочеться затишку, тепла, приємного спілкування в колі друзів. Тож, 22 лютого до бібліотеки нашого закладу на бібліочаювання завітала професійна спільнота вчителів природничих наук. Спокійний стан духу та гарний настрій – необхідна умова церемонії. Саме тому всі присутні смакували запашні чаї, насолоджувалися домашнім пирогом, печивом та цукерками. Чаювання супроводжувалося задушевними розмовами та цікавими конкурсами. Під час чаювання усі присутні брали участь у грі “Знайомство”, де кожен уявляв себе квіткою – характеризував і описував її. Також, завзято брали участь у конкурсах “Заморочки з бочки” та “Річ з торбинки”. На завершення бібліочаювання учасники церемонії отримали призи та маленькі подаруночки з сюрпризом. Аромат чаю, який зцілював, тонізував, манив і смакував – наповнював зал , а розмова зігрівала серце кожного, хто брав участь в цьому заході. Усі присутні були приємно здивовані та в гарному, піднесеному настрої. Кожен отримав порцію позитиву та неймовірних відчуттів.