Daily Archives: Лютий 9, 2024

«Міс ліцею – 2024»

9 лютого актова зала нашого закладу перетворилась на царство краси, грації, вишуканості. У нас відбувся конкурс  «Міс ліцею -2024» серед дівчат 10-11-тих класів, який зібрав повний зал поціновувачів прекрасного. Цьогоріч конкурс був благодійний. Адже ми збирали кошти для закупівлі військової амуніції нашим випускникам-захисникам. У конкурсі взяли участь 7 учасниць.  Кожна з конкурсанток готувалась до виступу протягом довгого часу для того, щоб у цей вечір боротися за титул найкращої дівчини нашого ліцею. Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум, моральні якості дівчат, вміння себе подати.

Програма дійства була дуже насиченою. В усіх конкурсах, а саме: «Візитка», «Стань зіркою», «Інтелектуальний», «Країна мрій» кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу. Щоразу конкурсантки вражали глядачів своїми чарівними образами.

Перший вихід учасниць мав назву «Фешн-профешн дефіле» і запам’ятався усім яскравими образами учасниць, кожна з яких представила окрему професію. «Візитка» мала назву «Я пишаюсь, що я-українка!». Безперечно, кожна візитівка була не схожою на іншу. Складнішим став конкурс «Інтерв`ю», в якому потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались у конкурсі «Стань зіркою». На декілька хвилин конкурсантки перетворилися у відомих та популярних естрадних виконавців і залишили багато позитивних вражень у членів  журі та глядачів, які підтримували наших старшокласниць гучними оплесками. Феєричним можна назвати конкурс «Країна мрій», в якому конкурсантки з`явилися  перед глядачами у вбранні, яке відображало  країну мрій дівчат. А родзинкою цього завдання було те, що це вбрання виготовлене своїми руками з підручних матеріалів.

Останнє дефіле перетворило  сцену на справжній подіум. «Феєричний карнавал» – така була назва останнього виходу конкурсанток. Дівчата вийшли в довгих вечірніх сукнях і у венеціанських масках, що викликало неймовірне захоплення у глядачів.

І хоча сідді та глядачі переконались, що всі дівчата  дійсно красиві, розумні, талановиті, веселі, стильні, і кожна дівчина отримала свій титул, та титул «Міс ліцею – 2024» отримала учениця 10-В класу Люшенко Ангеліна, а  «Віцеміс ліцею – 2024» стала учениця  10-А класу Степанова Катерина. Катя отримала також титул «Міс глядацьких симпатій».

«Міс ліцею» – це не просто конкурс краси, це дійство, яке виховує в молоді культуру та естетичний смак, розвиває творчу активність. А жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними.

Так як конкурс був благодійним, кожен гість донатив кошти. І зібрана сума становить 6 708 грн.

Наближаємо перемогу разом!