Daily Archives: Лютий 8, 2024

Магія кольорів

Продовжуємо проводити чудову традицію родинних днів у 1-А класі.
Мама Устима Шутка за фахом дизайнер. Леся розповіла про магію кольорів.
Діти дізналися багато цікавого і отримали позитивні емоції від створення картини долоньками.

Безпека в Інтернеті що потрібно знати

Сучасний світ непередбачуваний і наповнений різноманітними можливостями, а соціальні мережі відіграють ключову роль у нашому житті. Сьогодні на уроці інформатики Валерій Веретельник разом із старшокласниками розглянули найважливіші переваги використання соціальних мереж, які стали невід’ємною частиною сучасної комунікації та соціалізації.
За допомогою соціальних мереж ми можемо зберігати зв’язок, реалізовувати свої творчі ідеї та отримувати доступ до необмеженої кількості інформації.
Однак, як і в будь-якій сфері життя, використання соціальних мереж вимагає уважності та обережності.

В гостях у енциклопедії

Людина не може осягнути всіх знань світу, але повинна вміти знайти відповідь на будь-яке питання. Для цього і створюють книги, які “Знають все” – енциклопедії, словники, довідники.

Така література схожа на цінну скарбничку, в якій зберігаються знання. Цифри, цікаві факти, ілюстрації, дослідження й докази – все це приховує в собі кожна дитяча енциклопедія.

Саме тому найкращими путівниками для допитливих учнів нашої школи є, звичайно ж, яскраві ілюстровані дитячі енциклопедії. У бібліотеці ліцею організовано книжково-ілюстративну виставку “В гостях у енциклопедії”. Ми ласкаво запрошуємо всіх охочих познайомитися з добіркою сучасних енциклопедій, які дадуть відповідь на будь-які запитання та допоможуть у вивченні шкільних предметів.

M18. Ми – законотворці

Розпочалась Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання з громадянської освіти й політичної просвіти дітей і молоді, молодших 18 років #М18.
М18 – це діти та молодь, яким ще не виповнилося 18 років, і вони не мають права виборчого голосу, однак вони є громадянами України і можуть брати участь у соціальному й політичному житті країни.
У відповідності до ключових завдань Закону України «Про освіту», «Концепції Нової української школи» та Концепції розвитку громадянської освіти в Україні в закладах загальної середньої освіти ставить на меті сприяти утвердженню демократії в Україні та вихованню свідомих і відповідальних громадян завдяки впровадженню різних форматів розвитку громадянської компетентності та підвищенню політичної обізнаності молодого покоління.
Задля впровадження ефективних інноваційних технологій громадянської освіти наш заклад долучається до проведення Всеукраїнської імітаційної гри-моделювання «М18. Ми – законотворці» для дітей та молоді, яка проводиться в рамках міжнародного проєкту з громадянської освіти «М18: Ми можемо більше!».
43 команди зі шкіл, що є осередками парламентської громадянської просвіти, з усіх областей України долучилися до участі у новій активності проекту «М 18: Ми можемо більше!». Проєкт реалізується в Україні Агенцією розвитку освітньої політики (Київ).
Усі заходи Всеукраїнської мережі парламентських осередків на базі закладів освіти здійснюються за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».
Всеукраїнська ініціатива «Вибори для дітей та молоді М18» є незалежним і нейтральним освітнім проєктом.
. Бажаємо успіхів нашим майбутнім законотворцям!!!

#Bucha #Бучанський_ліцей_№4
#вчимося_бути_громадянами