Daily Archives: Лютий 20, 2024

Вітаємо!

Вітаємо учня 10-Г класу Ковеню Іллю, бронзового призера Кубку Європи з кікбоксингу WAKO.

Уроки з мінної безпеки для школярів

Сьогодні до нашого ліцею завітали представники громадського руху «Друзі Патрона», які провели для учнів 6-х, 7-х класів заняття з мінної безпеки.
Діти дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.

Вічна памʼять Героям Небесної Сотні

20 лютого 2024 року – десята річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. До сьогоднішнього дня приєдналися учні нашого ліцею 8-А, 8-Г, 9-Г, 9-Е класів.
Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Однак, він є також трагічною сторінкою в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни. Герої, які до останнього вдиху боролися за майбутнє держави були різні за віком, національністю, освітою, статтю, релігійними та політичними поглядами. Серед них були люди різних поколінь: від 82-річного Івана Наконечного до 17-річного Назара Войтовича. Всіх їх об’єднувало спільне бажання – жити у демократичній європейській країні, бути господарями на рідній землі.
Вічна памʼять Героям Небесної Сотні і всім тим хто відав своє життя за свободу і незалежність України!

Герої не вмирають

Десять років тому ми вибороли право бути вільними, самостійно обирати шлях, трансформувати нашу країну. Небесна сотня заплатила за це право своїм життям. Тому наше завдання реалізувати це в повній мірі.

Янголи Інститутської

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, для гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
До пам’ятних подій долучились учні 7-х та 10-В класів, які зазначили, що революція гідності є однією з наймасштабніших та кровопролитніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення режиму проросійського президента Віктора Януковича та відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.
Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією.
Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Імена Героїв Небесної Сотні стоять першими у мартирологу загиблих у російсько-українській війні. Адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року, і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.
Пам’ять про подвиг Небесної Сотні у 2024 році вшановується під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!»
Не забудемо і не пробачимо. Слава Героям! Слава Україні!

Україна вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні. Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України. Учні та вчителі нашого ліцею згадали загиблих хвилиною мовчання та запалили свічку памʼяті.

Користь волейболу для розвитку дітей та підлітків

Для розвитку різноманітних рухових навичок, підвищення загального рівня фізичної підготовки, технічної і тактичної майстерності у ліцеї діти із задоволенням відвідують спортивний гурток «Волейбол», керівник Людмила Коцеруба.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю триває

“Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті”. Конфуцій
Дійсно, робота, професія, спеціальність є однією зі складових нашого повноцінного та щасливого життя.
Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.
У житті кожної людини настає момент, коли доводиться вирішувати, де здобути (продовжити) освіту або куди піти працювати. Їй необхідно вибрати професію, свій життєвий шлях.
З метою проведення профорієнтаційної роботи для учнів 9-х класів студентами Ірпінського фахового коледжу НУБіП України проведена бесіда. Старшокласники дізналися про вимоги до абітурієнтів, особливості підготовки з різних спеціальностей та отримали відповіді на запитання.

Вітаємо!

Керівник: Тетяна Лазаренко