Daily Archives: Грудень 15, 2017

Загадковий світ новорічних іграшок

14 грудня учні 1-А класу відвідали фабрику новорічних іграшок у селищі Клавдієве. Діти побачили всі секрети виготовлення новорічної іграшки, починаючи від появи прозорої кульки і закінчуючи розписом кульок пензлем художника. Учні відвідали музей ялинкової іграшки, де побачили колекцію ексклюзивних ялинкових прикрас. У кімнаті Діда Мороза малюки загадали найпотаємніші бажання, які обов’язково збудуться.

Міський конкурсі «Новорічна композиція»

Учні 1-А класу взяли участь у міському конкурсі «Новорічна композиція». Рішенням журі були визначені переможці та призери. Вітаємо наших юних митців:

Янков Ілля – І місце (номінація «Стилізована ялинка»)

Вакула Анна – ІІ місце (номінація «Новорічний подарунок»)

Пєтрова Вікторія – ІІ місце  (номінація «Стилізована ялинка»)

Галєткіна Милослава – ІІ місце (номінація «Новорічна картина»)

Знайомство з бібліотекою

Першокласники – наймолодші школярі, їх знайомство зі школою відбувається поетапно. Для знайомства з бібліотекою організовуються екскурсії.

Школярі  організовано разом з вчителем йдуть до бібліотеки. Для них це приміщення з великою кількістю книг викликає  подив, захоплення і бажання про все дізнатись.

Майстер-клас для дітей 7-Г класу

– “Донесли, уже и чай попили”.

– “Так, мій задоволений, щасливий, дякую!!!”.

– “Дякуємо, ми дуже задоволені, нічого не відпало, пінгвін на місці,отримав позитивні емоції, і народ, давайте частіше дарувати своїм дітям позитив”

День вшанування пам`яті ліквідаторів Чорнобильської аварії

14 грудня в Україні – це День  вшанування пам’яті  ліквідаторів на Чорнобильській АЕС. В шкільній бібліотеці НВК оформлена виставка фотоматеріалів до цього дня.

У вестибюлі на екрані телевізора демонструвалися документальні фільми про ці трагічні події тридцятирічної давності та про людей-ліквідаторів, які намагалися боротися з цією страшною вогняною силою.