Daily Archives: Грудень 6, 2017

Апробація ЗНО з біології

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА), вступу до вищих навчальних закладів тощо.

Подяка

Дякуємо педагогічному та учнівському колективу, небайдужим батькам за те, що підтримали благодійні акції допомоги воїнам АТО, Ірпінському військовому госпіталю, жителям Авдіївки, сім’ям воїнів та всіх добрих справ, які проводив заклад з перших днів неоголошеної війни на Сході.

Корисні зустрічі в стінах НВК

У рамках тижня пропаганди здорового способу життя «Молодь проти СНІДу» сьогодні відбулися зустрічі учнів 8-9-х класів з лікарями Бучанської міської поліклініки:  Довгалем Євгеном Віталійовичем – акушером–гінекологом, Голіком Миколою Григоровичем – психіатром-наркологом, Солоньком Ростиславом Вікторовичем – ортопедом-травматологом, Клоченко Ольгою Дмитрівною – ендокринологом.

Військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

З метою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації активного способу відпочинку, пропаганди культури здоров’я та здорового способу життя, виховання у молоді любові до Батьківщини, підготовки команд до участі в обласних та Всеукраїнських військово-патріотичних зборах і змаганнях та з нагоди Дня Збройних сил України 5 грудня на базі НВК №3 серед учнів  9-11 класів відбулися спортивні змагання.

Вітаємо юного географа!