Daily Archives: Грудень 8, 2017

Зустріч з воїнами АТО

Сьогодні в актовій залі НВК відбулася зустріч старшокласників з воїнами АТО. Ця зустріч була присвячена Дню збройних України. Військовослужбовці, Смаглій Сергій Савелійович – майор-зенітник 93 бригади,  Чикалов  Олександр Петрович – підполковник  25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» розповідали школярам, як вони одягли військову форму  та з самого початку військових дій  на сході  пішли захищати українські землі.

Як і де беруться іграшки на новорічній ялинці?

7 грудня 1-Е клас їздив на екскурсію на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас. Там першокласники розгадати головний секрет: як і де беруться іграшки на новорічній ялинці? Діти на власні очі побачили всі процеси виробництва: видування скляних форм, посріблення кульок хімічним шляхом, фарбування та розпис іграшок майстринями.

Життя без СНІДу

В рамках тижня пропаганди здорового способу життя “Молодь проти СНІДу” учні 7-х класів оформили виставку плакатів  на тему “Зупини СНІД, щоб він не зупинив тебе”. На уроках основ здоров’я розглядали шляхи зараження ВІЛ інфекцією та засоби її попередження.