Daily Archives: Грудень 21, 2017

Чарівна мандрівка учнів 2-Е класу

Напередодні зимових канікул учні 2-Е класу побували на фабриці ялинкових прикрас, де познайомилися з процесом виготовлення іграшки та відвідали музей ялинкових прикрас. Також завітали до резиденції Діда Мороза.

Новорічні подарунки

Новий рік – особливий казковий час, час подарунків. Так і для особливих дітей з Бучанського НВК№ 4 народний депутат Ярослав Москаленко підготував новорічні подарунки.

Міський семінар–практикум учителів трудового навчання й технологій

Зібратися разом – це початок,

триматися разом– це прогрес,

працювати разом – це успіх!

Генрі Форд

21.12.17 знову наш заклад радо приймав гостей на міському семінарі–практикумі учителів трудового навчання й технологій на тему: «Використання інтерактивних технологій як засіб формування пізнавальних інтересів учнів 5-11-х класів на уроках трудового навчання та технологій».

Увага!!! Пам’ятка «Безпечні зимові канікули»

Презентация1

ПОДОРОЖ ЗА НОВОРІЧНИМ НАСТРОЄМ…

Саме в день Святого Миколая, після отримання довгоочікуваних привітань і подарунків, учні 1-Д класу вирушили у подорож за святковим новорічним настроєм у казкову атмосферу фабрики ялинкових іграшок. Вона виявилася вражаючою і навіть перевершила всі очікування.