Daily Archives: Травень 8, 2018

Свято Букваря у 1-Е класі

Ось над містом  тихим ранком  зайнялась зоря,

В школі свято,  славне свято – свято Букваря!

8 травня 2018 року в 1-Е класі відбулося свято «Прощавай, Букварику!» Сьогодні наші першокласники закінчили вивчати першу книгу в своєму житті. Тепер вони знають всі букви і вміють читати. Безліч віршів, пісень було присвячено букварю і тому – як і чого навчають у школі.

До дітей у гості на свято завітали казкові герої – Буквар, Читанка, Мова, Фея. Вони привітали першокласників і запропонували різноманітні цікаві завдання, конкурси, загадки. Діти впоралися з усіма важкими випробуваннями і довели, що тепер вони готові читати нові книжки й дізнаватися багато нового.

Червона маківка пам`яті

Червоний мак – символ пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв  Другої світової,  починаючи з 1914 року.

Червоний мак вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці   Другої світової війни у 2014 році.

8 травня учні нашого НВК  прийшли до школи з червоними маками на одязі, таким чином вшановуючи  пам’ять всіх тих, хто пролив кров за визволення та мир.

Вітаємо з Перемогою!

Життя швидкоплинне, і з кожним роком Велика Вітчизняна війна все далі йде в історію. І з кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну.
8 травня учні 3-В класу привітали зі святом Перемоги ветерана війни Володимира Прокоповича Гуренкова.

Виставка плакатів «Подвигу жити вічно»

Учні НВК до Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги створили серію тематичних плакатів  «Подвигу жити вічно».
Ми, нащадки, маємо пам’ятати, якою ціною здобуто перемогу.
У пам’яті нашій навічно залишиться подвиг ветеранів. Ніколи ми не забудемо Ваш героїзм.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Завантажити (PDF, 138KB)

Детальніше познайомитися з “Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” та відповіддями МОН на найпоширеніші запитання можна за такими посиланнями:

Екскурсія 6-А класу до Апеляційного суду міста Києва

Розбудова України як демократичної, правової, соціальної держави неможлива без правового виховання, за допомогою якого формується необхідний рівень правосвідомості та правової культури молодого покоління та суспільства в цілому. Адже відомо, що саме правосвідомість та правова культура є найважливішими чинниками, які сприяють становленню правової держави й демократичних засад суспільства.

Продовжуючи традицію проведення просвітницької діяльності, що спрямована на підвищення рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти школярів представники колективу Апеляційного суду міста Києва провели нашим учням оглядову зустріч судовою установою.

Екскурсія 1-Б класу до майстерні “Сонце”

7 травня учні 1-Б класу побували у майстерні художньої кераміки “Сонце” в місті Буча. Тут діти познайомилися з природним матеріалом – глиною, створили прекрасні вироби, чудово провели час.

Роль жінки у Другій світовій війні

Щорічно 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні.