Daily Archives: Травень 24, 2018

4-Г клас відвідав Страусину ферму

Учні 4-Г класу 24 травня побували на екскурсії на страусиній фермі у селі Ясногородка, що на Київщині. Такою незабутньою подією ми вирішили відсвяткувати закінчення навчального року та початок літніх канікул.

Діти отримали чимало задоволення від спостереження за найбільшими птахами на планеті, відвідали мешканців контактного зоопарку,який знаходиться на території ферми,погодували його жителів.

Екскурсія 3-Г класу на Страусину ферму

Учні  3-Г  класу  побували  на  одній  із  найбільших  страусиних  ферм «Долина  страусів». Екскурсія  була  захоплюючою  і  цікавою. Діти  дізналися  багато  цікавих фактів  із  життя  страусів, а  саме, що  живуть  страуси  до  70  років, очі  страусів  великі  й  мають  вагу  як  курине  яйце, а  мозок  у  2 рази  менший, ніж  очі. У  маленьких  страусенят  пір’ячко  схоже  на  голочки,  а  самі  вони – на   їжачків.

Поїздка в Кам`янець-Подільський

На вихідних учні 9-А класу відвідали славне місто – Кам`янець-Подільський. Першою зупинкою нашої екскурсії було місто Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі річки Дністер.

Фортеця вразила нас своїми неприступними мурами та надзвичайними краєвидами. Побувавши там, ми ніби поринули в Середньовіччя. Захоплюючі розповіді екскурсовода про історичні факти міста Хотин зацікавили нас найбільше.

Учні 5-6-х класів на Дні здоров`я

Сьогодні учні 5-6-х класів цікаво провели свій час, адже у них був День здоров`я. Діти із задоволенням брали участь у різних заходах.

Учителем фізичної культури Негодою О.М. були проведені спортивні змагання «Веселі старти». Діти із задоволенням долали етапи естафет.

Подорож до Чернігова

Напередодні літніх канікул учні 5-В класу відвідали історичну перлину – місто Чернігів. Це лише одне місто, в якому збереглося 1/5 вцілілих пам`яток періоду Київської Русі.

Діти побували в історичному музеї Тарновського, Борисо-Глібському музеї, Антонових печерах. Побачили Спаський собор, збудований в 1031-1035 роках (ще діючий), Болдину гору.