Daily Archives: Жовтень 11, 2017

Загадковий світ авіації

Напередодні учні 3-А класу з класним керівником Макаровою Інною Миколаївною, відвідали Державний музей авіації. Ця екскурсія, для школярів,  була дуже цікавою і змістовною. На великій території музею розміщено багато авіатехніки, яку із захоплення споглядали третьокласники під час екскурсії.
Екскурсовод розповідав про перші кроки літакобудування та функціонування авіатехніки. Учні змогли побачити і переконатися, яка складна професія диспетчера пілота, штурмана. А скільки знань та вмінь потрібно конструкторам, щоб створити «залізних» птахів!

1-В клас відвідав зоопарк

Нещодавно учні 1-В класу разом з класним керівником Гавриш Тетяною Іванівною, відвідали приватний зоопар “ХІІ місяців”. Першокласники були вражені від побаченого. Діти із задоволенням спостерігали зоа життям левів та бізонів, тигрів та вовків.