Daily Archives: Жовтень 25, 2017

До уваги батьків!

Відповідно до листа головного лікаря Бучанської міської поліклініки, відділ освіти Бучанської міської ради повідомляє, що у Київській області (Бородянський р-н) зараєстровано спалах кору серед дітей шкільного віку.

Учні 5-Е класу поринули в історію Другої cвітової війни

Нещодавно учні 5-Е класу стали свідками минулих подій, відвідавши Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Всі ми дуже прагнемо миру, але маємо пам’ятати про війну: і ту далеку, і ту, що йде зараз. У експозиції було все ретельно продумано, діти не тільки уважно слухали, але й мали можливість поставити певні питання, які виникли під час екскурсії. Гід дуже захоплююче розповідав, тому учні ні на крок не відходили, щоб не пропустити нічого цікавого.

Презентація книг про історичні події

Не так давно в Україні відзначали День українського козацтва. Бібліотекою НВК проведено бібліотечний урок, основною темою якого було ознайомити учнів 7 класу з літературою, яка висвітлює історичні події, пов’язані з українським козацтвом.

Серед презентованої літератури були історичні романи, документальні повісті, біографічні нариси про життя українських гетьманів.

Ференц Ліст – відомий угорський піаніст-віртуоз, композитор

22 жовтня 1811 року народився відомий угорський піаніст-віртуоз, композитор Ференц Ліст. Щоб донести до учнів інформацію про цього видатного музиканта, бібліотекою НВК №4 проведено бібліотечний урок для учнів 9-Б та 11-А класів.