Daily Archives: Травень 7, 2021

Веб-квест до дня пам’яті

Учні 6-В класу готувались до Дня пам’яті та примирення. Кожен власноруч виготовив квітку пам’яті – маківку. На уроці українознавства ознайомились із походженням емблеми, із героїчними подвигами та ціною перемоги.
Учні 10-х класів взяли участь у веб-квесті. Пройшли сторінками Другої світової війни, аналізували державотворчі процеси в скрутний час. Закріпили хронологію воєнних дій на українських землях.
У своїх роздумах діти приємно вразили співчуттям, жалобою і добротою. Єдиного учні не розуміють – чому у ХХІ ст. конфлікти знову вирішуються війною…

Веб-квест до дня пам'яті

Війна і перемога: біль і пам’ять

Напередодні Дня пам’яті та примирення учні 1-Е класу вшанували загиблих та безвісти зниклих під час Другої Світової війни хвилиною мовчання. Переглянули відеоролики та намалювали символ цього дня – маківку.
Без минулого – не має майбутнього!

До дня пам’яті та примирення 8-9 травня

Сьогодні, напередодні Дня пам’яті та примирення учні  5Г і 9-Е класів згадали воїнів хвилиною мовчання, які віддали своє життя заради сьогоднішнього миру в нашій країні. Вічна слава воїнам-захисникам України!

До дня пам'яті та примирення 8-9 травня

Ніколи знову

8-9 травня Україна вшановує День пам’яті й примирення та День перемоги у Другій світовій війні.

Учні 3-Ж класу на знак підтримки і поваги власноруч виготовили емблему  маку з фетру, що символізує кривавий слід від кулі і одягли його ліворуч, ближче до серця.

Вчитель Гудима Л.М. разом з дітьми провела бесіду «Ніколи знову», щоб нагадати і застерегти людей, що такі трагедії ніколи не повинні повторюватись, що не можна розв’язувати міжнародні проблеми збройним шляхом та агресією.

Ніколи знову

День пам’яті та примирення

Напередодні Дня пам’яті та примирення  школярі та вчителі нашого закладу взяли участь у шкільній акції  «Червона маківка пам’яті», щоб вшанувати пам’ять про  тих, хто відстоював свободу в боротьбі з ворогом та віддав своє життя за  мирне сьогодення.

Відео-привітання від учнів 4-Д класу для мам