Daily Archives: Травень 25, 2021

2-В клас відвідав зоопарк “ХІІ місяців”

25 травня учні 2-В класу разом з класним керівником Клокун Л.М. відвідали зоопарк “12 місяців”. Екскурсія збагатила знання дітей про тваринний світ, сприяла формуванню бережливого ставлення до природи.

5-Б клас відвідав ВДНГ

25 травня 2021 року учні 5-Б класу разом з класним керівником Данюк З.А. відвідали локації на ВДНГ. Спочатку діти подивились мультимедійну виставку «Чорнобиль. Подорож». Ця експозиція присвячена 35-й річниці трагедії на ЧАЕС. Завдяки VR-технологіям учні перенеслися до Чорнобиля й подивилися, як четвертий енергоблок накривали «Новим сучасним конфайнментом».

Потім відвідали виставку «Динозаври морських глибин», де побачили 18 реалістичних експонатів стародавніх океанічних та морських тварин й поринули у доісторичний світ. Щасливими та з неймовірними враженнями повернулися додому.