Daily Archives: Травень 13, 2021

Зустріч із учасником експедиції до Антарктиди Євгенієм Прокопчуком.

12 травня учні 10-А класу НВК №4 взяли участь у зустрічі з Євгенієм Прокопчуком, славетним бучанцем, який рік працював у складі 25-ї наукової антарктичної експедиції на українській станції “Академік Вернадський”. Зустріч відбулась за ініціативи Бучанської міської ради та за підтримки бучанського міського голови Федорука А.П. у приміщенні Бучанської публічної бібліотеки. Поспілкуватись із Євгенієм Прокопчуком пощастило учням закладів освіти Бучі, які цікавляться науковими проблемами у сфері біології та географії і є слухачами територіального відділення МАН України. Всі присутні із неабиякою цікавістю слухали розповіді нашого земляка-полярника про роботу на станції. Запитували різне: і про пінгвінів, і про озонові діри, і про небезпечні ситуації, яких було чимало, і про український борщ. На згадку про зустріч Євгеній Прокопчук передав до міського музею зразки кварцевих і вулканічних порід, привезених із Антарктиди, свої вражаючі фотографії про життя на станції та прапор Бучі із підписами всіх членів експедиції. У планах полярника за підтримки відділу освіти Бучанської міської ради провести подібні зустрічі зі школярами кожного закладу освіти Бучанської МТГ.

Зустріч із учасником експедиції до Антарктиди Євгенієм Прокопчуком

Всеукраїнський чемпіонат з естетичної гімнастики, коротка програма.

Макарова Анастасія, учениця 5-Г класу та Григораш Дарина, учениця 5-В класу.