Daily Archives: Травень 27, 2021

В гостях у тварин

27 травня 3-Є клас відвідав зоопарк “12 місяців”. Неперевершена радість відразу охопила всіх дітей. Адже територія зоопарку вся буяє в квітах і зелені.
З великим захопленням дітлахи спостерігали за незвичайними тваринами і рідкісними птахами. Задоволені та щасливі учні повернулися до рідної школи.

Поїздка до музею “Українське село”

Сьогодні учні 3-А класу під керівництвом Запорожець Г.В.
побували на екскурсії в музеї
“Українське село”.
Екскурсія дітям дуже сподобалася. Вони дізналися багато цікавого про минуле українського народу, побачили їхні хати, одяг, знаряддя праці, посуд, меблі.
А велика радість і захоплення була від свійських тварин, які проживають у зоопарку.
Переповнені гарними враженнями учні повернулися додому із світлинами, щоб показати батькам.

Феєричний настрій від поїздки

Учні 1-В класу на чолі з класним керівником Новак М.А. 27.05.2021 року відвідали музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”.
Діти отримали не тільки гарний настрій, але й побачили безліч цікавих речей, які нас оточують з іншої сторони. Найцікавішою частиною було відвідування зони лабораторних досліджень, а саме центру хімічних досліджень.
Учні залишилися не просто задоволені, а безмежно раді нашій подорожі!!!

Екскурсія до зоопарку

27.05.2021 року 3-Д клас разом з класним керівником Лавровською В.А. відвідали зоопарк «12 місяців».
Усі отримали задоволення від зустрічі з тваринами, розумінням ставлення до них.
Приїхали втомлені, але задоволені!!!

Справжні дослідники

Справжніми дослідниками сьогодні стали учні 1-А класу.
Відвідали зоопарк “12 місяців”, побачили багатьох тварин: хоробрих левів, кумедних мавпочок, поважних павичів.
Гарно відпочили і провели час!!!

Пізнавальна екскурсія учнів 2-В класу

Цікавою і захопливою екскурсією до Національного історичного музею України завершується навчальний рік в учнів 2-В класу.

Екскурсія учнів 3-Ж класу

Дуже цікаво та пізнавально провели сьогоднішній день учні 3-Ж класу з класним керівником Гудимою Л.М. Вони відвідали зоопарк «12 місяців». Діти побачили багато хижих тварин: левів, тигрів, леопардів, пуму, ведмедів, вовків та лисиць. Дітям дуже сподобались сімейства дивовижних жираф, верблюдів та зебр. Також побачили здоровенного носорога та бізонів.

В акваріумі було цікаво спостерігати за черепахами та рептиліями. А в кінці екскурсії побували в контактному зоопарку, де мали змогу погладити  і погодувати коней поні, кізочок, кролів та качок.

Додому повертались втомлені, але переповнені новими враженнями від побаченого.

День здоров’я у 1-Д класі

Учні 1-Д класу на чолі з класним керівником Волоконською О.А. сьогодні побували в парку “Олівці”, наче опинилися в загадковій країні та поринули в захоплюючі пригоди, пов’язані з пошуком скарбів.