Daily Archives: Травень 19, 2021

Урок-дискусія

Сьогодні з учнями 6-Б класу вчителем основ здоров’я Старовойтовою Л.В. проведений урок-дискусія “Який транспортний засіб краще обрати для учнів 6-7-х класів?
Переваги та недоліки кожного виду транспорту, цінову категорію і насамперед, щоб був екологічно чистим!

Урок-дискусія

Безпека на дорозі

Незабаром літній відпочинок у школярів.

Всидіти вдома важко, коли гарна погода. Ролики, велосипеди, самокати – поширений транспорт влітку.
На уроці основ здоров’я вчитель Старовойтова Л.В. з учнями 8-Г класу повторили правила руху транспортними засобами для школярів. Діти готували презентації та цікаву інформацію.

Завантажити (PDF, 1.56MB)

Розпочато приймання заявок на Всеукраїнський конкурс етноблогерів у межах Відзнаки імені Олександра Капіноса!

До участі запрошуються діти та підлітки віком

від 7 до 17 років з усієї України!

Мета цьогорічного конкурсу – заохотити дітей створювати контент на тему української традиційної культури у соціальній мережі Instagram. Таким чином популяризуватимуть вивчення і збереження культурної спадщини українського народу – живих давніх традицій, звичаїв, обрядів, народних танців та пісень, гри на традиційних народних інструментах, народних ремесел.

ДОКЛАДНІ УМОВИ УЧАСТІ ТУТ.

Пам’ятай про правила дорожнього руху!

У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху учні 3-Г класу поглибили знання про правила безпеки під час їзди на велосипеді; вчилися уникати небезпеки на дорозі, ознайомилися з вимогами правил дорожнього руху для велосипедистів.

Пам’ятай про правила дорожнього руху