Daily Archives: Травень 26, 2021

Чарівний світ дитинства

Школа – велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.

Сьогодні у нашому закладі ранок розпочався з вітальних слів директора до наших випускників з Днем дитинства.  11-А, 11-Б та 11-В класи повернулися назад в дитинство, адже зовсім скоро вони розпочнуть новий етап дорослого життя. А на згадку про цей день старшокласники отримали смачні пироги та вітання від учнівського самоврядування «Сузір`я майбутнього».

Перевірка своїх знань

Ось і підходить до завершення 2020-2021 навчальний рік. Багато чого діти навчилися і дізналися за цей час. А для того, щоб перевірити і закріпити свої знання, учні 2 – Г класу знову взяли участь в олімпіаді “Всеосвіта”. Діти із задоволенням виконували завдання з української мови, адже вони надзвичайно цікаві і креативні, стимулюють учнів до самостійності, виховують в них наполегливість, розвивають логіку, увагу та мислення.
Олімпіада дає можливість закріпити, повторити, перевірити свої знання і отримати нагороди.

Прощавай, 1 клас!

Сьогодні учні 1-А класу провели незабутнє свято “Прощавай, 1 клас!”. Зустрічали казкових героїв, вирішували цікаві завдання, разгадували ребуси.
Свято пройшло весело, пізнавально, цікаво!

Прем’єри вистав театральної студії «Art Ok”

Сьогодні у нашому закладі відбулись прем’єри вистав театральної студії «Art Ok” “Таємниця країни суниць” за мотивами казково-фентезійного роману Радія Полонського та “Не Їжак” – алегорична казка, автор Богачова Анна. Акторами були учні нашої школи. Враження неймовірні!Молодці!
Сильно, атмосферно, цікаво!

Поїздка учнів 2-А класу до зоопарку “12 місяців”

Щоб поспілкуватися з природою і побачити тварин з різних частин світу, 2-А клас завітав до зоопарку 12 МІСЯЦІВ.
Тут можна побачити
більше 100 тварин, серед яких дикі і екзотичні.
Діти задоволені поверталися з екскурсії і ділилися своїми враженнями.