Daily Archives: Травень 14, 2021

Міжнародний день сім’ї

15 травня вся країна відзначатиме Міжнародний день сім’ї -день наших з вами родин. Учні 1-Б класу на честь цієї події створили композицію з кольорового паперу “Дружна родина-сильна країна”. Діти дарують барвінковий віночок кожній матусі, як берегині сімейного вогнища!

15 травня Міжнародний день сім'ї

Материки Землі

В 4-А класі завершилася робота над довготривалим проєктом “Материки Землі”.
У ході роботи учні разом з класним керівником Ганною Клименко мали можливість опрацювати здобуту з різноманітних джерел інформацію за темою та презентувати свої напрацювання. Також вирішували важливе питання – як ми можемо зберегти все живе на планеті Земля.
Робота над проєктом була цікавою, пізнавальною, захопливою. Діти отримали не лише нові знання, а й багато яскравих вражень.

Материки Землі

Міжнародний день сім’ї

15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Свято впровадили тому, що світова спільнота турбувалася через становище сім’ї та її значення у процесі виховання майбутнього покоління. Мета цього дня – звернути увагу людей в усіх країнах на численні проблеми сім’ї.

Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.

Напередодні цього свята, учні 1-Г класу переглянули відео, з якого дізналися що таке сім’я, добробут та родинне щастя, які являються запорукою щасливої сім’ї. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Також під час уроку з Арт-технологій, діти намалювали малюнки на асфальті на тему “Моя сім’я”. Приємним є те, що деякі діти намалювали школу та однокласників, адже й справді, школа – наша друга сім’я!