Daily Archives: Травень 20, 2021

День вишиванки у 3-Е класі

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі.

Напередодні свята діти виготовили вишиванки. Кожен з великою любов’ю презентував свою сорочку, адже вишиванка – оберіг для нас.

#dzhura_2021

З нагоди Дня вишиванки рій “Січові стрільці” долучився до патріотичного флешмобу роїв середньої та старшої вікової групи закладів загальної середньої освіти Бучанської МТГ. У рамках проведення міського етапу військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура) взяли участь у теоретичних турах конкурсів “Відун”, “Рятівник”, “Топографія”.

Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстримальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
Тому у рамках Тижня безпеки дорожнього руху з учнями 2-Е класу був проведений урок “Безпека на дорозі – безпека в житті”. Діти взяли участь у вікторині «Мій друг – дорожній рух». Школярі повторили місця безпечного переходу проїжджої частини дороги, дорожні знаки, закріпили і актуалізували знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях.

Правила дорожнього руху

День вишиванки

Сьогодні , у третій четвер травня українці вже традиційно святкують День вишиванки .
Вишиванка – це національна гордість .
Наша школа зранку замайоріла візерунками української вишивки .
Учні 1- Д класу із задоволенням долучилися до свята .

День вишиванки ІД

Вишиванка нас єднає!

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Сьогодні у нашому закладі дрес-кодом дня була вишиванка, і вся шкільна родина замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. У флешмобі взяли участь не лише учні, а й вчителі.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Проведення шкільної акції продемонструвало, що вчителі та учні відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Вишиванка – це не просто одяг або мода,

Це цвіт нації і сил єднання,

Від Карпат до сивого Дніпра.

В ній любов, краса і процвітання,

Подих поетичного пера.

Це наш скарб, який не описати,

Одягніть! Й відчуєте тепло.

В ній життя, що дала рідна мати,

Хліб і сіль й молитва на добро….

4-Ж відзначають день вишиванки.

Щорічно відзначається день вишиванки. В ній збережено історію і традицію українського народу. Учні 4-Ж класу теж приєдналися до українських традицій, вдягнувши різноманітні вишиті вбрання.

Відзначають день вишиванки.

Оголошується добір учнів для навчання у 10-х класах за наступними профілями:

Клас Профіль Потужність Вільних місць
10А математичний 32 0
10Б інформаційно-технологічний 32 0
10В природничо-економічний 32 12
10Г української філології 32   5

«Будь обережним на дорозі!»

Сьогодні, 20 травня,  в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, для учнів 7-х класів  було проведено тематичний урок на тему: «Будь обережним на дорозі!» Учні поглибили і систематизували знання правил дорожнього руху, ознайомилися з новими правилами дорожнього руху; з’ясували  потребу додержуватись правил для пішоходів і правил поведінки у транспорті для пасажирів, виробили алгоритм дій під час ДТП.  Результати своїх знань вони закріпили власними роботами: малюнками, плакатами, ілюстраціями.