Daily Archives: Березень 4, 2024

“Чим більше знаєш, тим більше можеш” (філософ Е.Абу)

Сьогодні викладачем Університету «Україна», Інституту економіки та менеджменту, к.е.н., доцентом кафедри управління та адміністрування Марією Самофаловою для учнів 11-х класів проведено профорієнтаційну роботу. Викладач представила переваги вступу до Університету «Україна», зокрема: спеціальності, особливості вступу до ЗВО, програми подвійного диплому, з конкретизацією можливостей до різних категорій вступників, студентське дозвілля, можливість отримання президентських та директорських стипендій протягом навчального процесу, оплати освітніх послуг та діючих знижок протягом навчання.
Прослухавши повну інформацію про Університет «Україна», школярі активно задавали питання щодо інститутів та їх спеціальностей, можливості отримання подвійних дипломів, підтримки абітурієнтів з особливими освітніми потребами. Найактивніші з них отримали в якості інформаційного подарунку брендований шоколад із спеціальним QR-кодом, який надає швидкий доступ до сайту Університету «Україна» і полегшує пошук інформації про нього.
Результативним завершенням профорієнтаційної роботи стало успішне підписання угоди Університету «Україна» з Бучанським ліцеєм №4.