Daily Archives: Березень 19, 2024

«Бучанські козачата» Тематичні заняття до конкурсу «Добре діло».

Космічна подорож

Учні 1-А класу відвідали Київський Планетарій. Подорожуючи Сонячною системою, дізналися про планети. Перед ними відкрилися чудові краєвиди планет і їх супутників. Дізналися про чудернацький ландшафт планет, відчули неймовірно крижаний холод далеких газових гігантів.
Цікава і захоплююча подорож закінчилася фотосесію, де кожен уявив себе космонавтом.

Найкращий читач року!

Книги із давніх часів були джерелом мудрості. І хоча зараз ми живемо у світі, де щоб дізнатися будь-яку інформацію, широко використовується Інтернет, та все ж книги не втратили своєї актуальності й донині. І доказом цього є наші постійні користувачі. Ми дуже раді, що у нас є такі талановиті, перевірені часом друзі. Продовж року бібліотекарі аналізували читацькі формуляри та виявляли найкращих читачів серед постійних користувачів бібліотеки.

Цей почесний титул «Найкращий читач року» отримали: учениця 2-Г класу Петракова Анна, учень 2-Б класу Ковальчук Артем та учні 4-В класу Зінець Тимофій, Зінець Кирило, Довгоп’ятий В’ячеслав, Йілмаз Зейнеп. Переможцям вручили нагороди і подарували різні призи.

Колектив бібліотеки вітає своїх найкращих читачів та їх батьків! Нехай в вашій душі не згасає любов до книг і читання, черпайте з книг стільки знань, скільки потрібно для здійснення найсміливіших мрій.

Ліна Костенко – сумління України

#тижденьпоезії2024

19 березня святкує свій день народження українська поетеса Ліна Костенко. Її вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами. У нове тисячоліття українська література увійшла з її ім’ям на вустах. Твори Ліни Костенко стали класикою і увійшли в шкільні хрестоматії. У рамках “Національного тижня читання. Тиждень поезії” у
читальному залі бібліотеки нашого ліцею оформлено книжкову виставку «Ліна Костенкко – сумління України”. Шанувальники творчості Ліни Костенко можуть ознайомитись з біографією та її творчим доробком. І ще раз впевнитись в тому, що Ліна Костенко належить до митців, талант яких здатний до самооновлення на кожному новому життєвому етапі, під впливом нових обставин, духовного й мистецького досвіду. Її поезія – це безупинна робота думки в прагненні охопити світ, це болісне прагнення серця вмістити в себе любов і ненависть, цінність і нещадність. Ліна Костенко і сьогодні продовжує дарувати читачам щирість своєї душі, філософське осмислення життя, красу українського слова. Запрошуємо до перегляду!