Daily Archives: Березень 29, 2024

Київський академічний театр ляльок

Канікули- це час відпочинку, пригод, веселощів.

Отож учні 5- Б класу з кл.керівником Ларисою Василівною вирішили здійснити подорож в театр ляльок на виставу “Чарівник Країни Оз”.

Сучасні діти пізнають світ за допомогою гаджетів, а це не зовсім безпечно.

Вистава відчинила двері в світ справжнього дитинства, казки, доброти, дружби, чарівності…

Цього так не вистачає нашим дітям.

Приємні враження від вистави, дякуємо героям Країни Оз!

Пізнавально та цікаво

6-Б клас разом з класним керівником Юлією Старовойт відвідали цікавий музей «Всередині людини».

Кожен з учнів зміг зважити власний мозок, побувати всередині вуха, побачити, як працюють легені.

Було дуже пізнавально та весело. Закінчили екскурсію грою у боулінг, де насолодились дружньою компанією.

Подорож Сонячною системою

Учні 11-Б класу на весняних канікулах побували в Київському планетарії. Саме там, подорожуючи Сонячною системою, відчуваєш, наскільки красива наша блакитно-зелена Земля. Вражають розміри і розжареність до немислимих температур, Сонце, холод великих планет, їх ландшафти, таємничість і загадковість, неймовірна кількість астероїдів і метеоритів навколо них… Але тим привабливішою, милішою і, на жаль, беззахиснішою виглядає Земля. Саме вона є нашою колискою, нашим прихистком. Кожен із нас повинен берегти Землю, природу, піклуватись про неї, щоб передати її нашим нащадкам квітучою, щедрою, красивою, але головне, мирною.