Daily Archives: Березень 20, 2024

Творча зустріч з письменницею

#тижденьпоезії2024

У рамках Національного тижня поезії у нашому ліцеї проведено творчу літературну зустріч з дитячою письменницею, випускницею закладу Світланою Вертолою.

Під час зустрічі було і живе спілкування з письменницею, і презентації книг, і читання автором найцікавіших уривків творів. П´ятикласники із захопленням слухали розповіді письменниці і з неменшим задоволенням ставили питання та отримували на них відповіді.

Творча зустріч залишила в серцях дітей тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів улюблених письменників. Щиро вдячні Світлані за творчість, позитив, природню енергію, радість спілкування.

20 березня відзначається Всесвітній день казки. Книжкова виставка “Казковими стежинами”

#тижденьпоезії2024

Вигадувати казки люди почали давно. Саме казка дарує малечі відчуття уваги та тепла, саме вона передає батьківську любов та ласку. Чарівні історії, описані у казці, навчають нас з дитинства розрізняти добро і зло, долати усілякі труднощі за допомогою наполегливості та працелюбства. Внести трішки радості та різноманіття у життя маленьких читачів нашого ліцею допоможе книжкова виставка «Казковими стежинами», яка презентована у читальному залі книгозбірні. На виставці представлено: українські народні казки, казки українських та зарубіжних письменників, казки про тварин, про мужніх та сильних лицарів – усе це різнобарв’я обов’язково сподобається нашим учням. Запрошуємо до перегляду!

Зустріч з письменницею

19 березня учні 3 Б класу разом з вчителем Валентиною Шевченко відвідали публічну бібліотеку міста. Там вони зустрілися з дитячою письменницею Оленою Фінберг, яка майстерно переклала з котячої мови на українську історію героїчного кота Бучика. Діти познайомилися з книгами «Неймовірні історії кота Бучика» та «Бучик у місті Лева», які були написані й надруковані в дні найтяжчих випробувань для України.
Зустріч викликала справжню зацікавленість та захоплення в дитячих серцях.