Daily Archives: Березень 25, 2024

«Те, що ми знаємо, – крапля, чого не знаємо – океан» Ньютон

7-Д клас вирішив не гаяти часу на канікулах і сьогодні разом з класним керівником Богданом Жуковським відвідали Музей науки.
Діти опинилися в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.
Учні отримали позитивні емоції, випробували свою креативність і дізналися багато цікавого.

Весняні канікули відкрито!

Сьогодні учні 5-Г класу разом з класним керівником Сергієм Рожновим побували на екскурсії в інтерактивному просторі «Музей науки».
Діти мали можливість відчути себе дослідниками або ж науковцями. Вивчали різні технології і бавилися електронними приладами. Отримали купу емоцій та масу задоволення.

Вітаємо!

Вітаємо учня 5-А класу Вашкевича Гліба із срібною медаллю у відкритому чемпіонаті міста Києва з Тхеквондо ВТФ.