Daily Archives: Березень 15, 2024

Важливо про важливе

З метою сексуальної просвіти серед учнів представником ГО «Дівчата» Юлією Домбровською проведені лекції, під час яких діти дізнались багато корисної інформації.
Адже знання – це захист і зброя, які молодь буде використовувати у своєму житті, формуючи нове свідоме середовище.

Добре діло

«Я – мешканець планети Земля, живу в Європі, в Україні, у будинку поруч з тобою. У мене є мрія: я хочу, щоб у моєму рідному місті, країні і на моїй землі було менше сміття і не було звалищ! І це можливо!»

Напередодні маленькі джури нашого ліцею взяли активну участь в акції «Почни з малого», на якій було зібрано чимало пластикових кришечок.

Сьогодні вихованці військово-патріотичного гуртка «Бучанські козачата» разом з виховником Світланою Мащенко передали зібрані кришечки до сучасного ЕКОХАБу, гроші від переробки яких підуть на лікування важкохворих дітей.

Під час екскурсії, представник ЕКОХАБу розповіла, як працює сортувальна станція, навчила правильно сортувати відходи, із яких в подальшому можна виготовити нові потрібні речі. На майстер-класі діти із задоволенням взяли участь в еко-вікторині «Будь природі другом».

Разом всі прибирати візьмемось,

Із сміттям навкруги розберемось,

І тоді без усякого дива

Земля-Україна буде завжди красива!

Національний тиждень читання. Тиждень поезії

З 16 до 24 березня 2024 року Українським інститутом книги проводиться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція “Національний тиждень читання. Тиждень поезії.” Мета акції – відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою. Тема тижня поезії – “Дім”, а гасло – рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової – “Ріки незмінно течуть додому”. Запрошуємо долучитися до акції!