Daily Archives: Березень 28, 2024

Канікули – можливість провести час з користю та відпочити

Учні 7-Г класу разом з класним керівником Аллою Роєнко побували на неймовірних локаціях відомих проєктів наймасштабнішої кіностудії в Східній Європі Film. ua. Дізналися про:
✅ всі стадії творчого процесу: від ідеї до втілення її на екрані;
✅як проходить озвучка і дубляж,а також де голлівудські блокбастери отримують свої українські голоси;
✅побачили на власні очі костюми з фільмів “Захар Беркут”,”Лісова Мавка”, “Країна У”.
Частина екскурсії проходила на свіжому повітрі, де учні мали можливість прогулятись по знімальному майданчику – Кіноселищу та доторкнутись до декорацій популярних фільмів і серіалів.

Весняний суботник

Проведення суботника – це нагода зробити свій заклад кращим. Саме такий намір мали сьогодні учасники суботника – вчителі, які з радістю доєднались до такої ініціативи.
Усі учасники трудового десанту отримали гарний настрій та задоволення від результату.
Дякуємо усім за працю!