Daily Archives: Березень 11, 2024

Вітаємо!

Вітаємо учнів 9-А класу Макаренка Богдана та Яцуру Андрія із зайнятим ІІІ місцем у обласному етапі фото-відео-челенджу «Нектар життя» (у рамках Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Номінація «Відео».
Вчитель: Марина Демченкова

Цікаво про поезію та поетів

Чи любите ви поезію? А сучасних поетів?
Не кожен зможе дати відповідь на ці запитання.
Учням 5-А, 6-А та 6-В класів пощастило: вони зустрічалися з бучанським поетом Михайлом Невідомським. Михайло, котрий не лише пише вірші, а ще й читає реп, зміг вразити дітей, адже вони ніяк не сподівалися, що почують не лише вірші самого автора, а й вірші Шевченка, а потім спробують їх прочитати як справжні репери! Для декого це була перша спроба, але точно вдала.
Час пролетів дуже швидко, тому після спільного фото Михайло, Олена Рудницька, учитель української мови й літератури, та діти домовилися, що ще зустрінуться разом, щоб насолодитися поезією!